DyskretnaPNick: DyskretnaP Wiek: 37

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 31 dn. 23 godz. 14 min. temu

Opis:

oliviab94Nick: oliviab94 Wiek: 25

Miasto: Kraków Wojewodztwo:
Ostatnie logowanie: 50 dn. 21 godz. 44 min. temu

Opis: Witam, z tej strony Olivia 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna, jednak fajnie by było zobaczyć zd (...)

Ania22Nick: Ania22 Wiek: 22

Miasto: Łódź Wojewodztwo: Lódzkie
Ostatnie logowanie: 54 dn. 7 godz. 38 min. temu

Opis: Hej, z tej strony Ania 22 lata. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowany osoby zapraszam do ko (...)

Lena555Nick: Lena555 Wiek: 36

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 59 dn. 22 godz. 19 min. temu

Opis: Wrażliwa, delikatna, skromna. Mająca swoje zdanie i poglądy.Szanująca zdanie i wybory innych ludzi. Szczera i nieśmiała.Poznajcie i oceńcie:-) Szukam drugiej połówki do stworzenia stabilnej relacji partnerskiej. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania.Uwielbiam słuchać muzyki,długie spacer (...)

misskatie0Nick: misskatie0 Wiek: 34

Miasto: lubuskie Wojewodztwo: Lubuskie
Ostatnie logowanie: 66 dn. 1 godz. 36 min. temu

Opis: Nazywam się Katie Higgins. Miałem szczęście, że dziś widziałem twój profil. Twój profil wygląda fantastycznie i cudownie. Chciałbym się z tobą skontaktować i jestem bardzo szczęśliwy, jeśli możesz mi odpisać. Obiecuję ci wysłać wszystkie moje piękne zdjęcia i wiem, że je polubisz. Skontaktuj się ze (...)


Strona: 1 / 6Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do strony: [1]23456


własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa