Lena555Nick: Lena555 Wiek: 36

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 6 dn. 18 godz. 26 min. temu

Opis: Wrażliwa, delikatna, skromna. Mająca swoje zdanie i poglądy.Szanująca zdanie i wybory innych ludzi. Szczera i nieśmiała.Poznajcie i oceńcie:-) Szukam drugiej połówki do stworzenia stabilnej relacji partnerskiej. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania.Uwielbiam słuchać muzyki,długie spacer (...)

karolinak20hNick: karolinak20h Wiek: 19

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 7 dn. 11 godz. 29 min. temu

Opis: Wraz z kolezankami zalozylismy klub sexu, dzieki temu rejestrujac sie dolaczasz do mojej i moich kolezanek klubu. Pokazy nago, rozmowy, sex randki i wiele wiecej co zapragniesz. Jestesmy z Warszawy, okolic oraz innych miast (setki dziewczyn w calej polsce) Kazda dziewczyna na naszej stronie (...)

DyskretnaPNick: DyskretnaP Wiek: 37

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 63 dn. 10 godz. 57 min. temu

Opis:

oliviab94Nick: oliviab94 Wiek: 25

Miasto: Kraków Wojewodztwo:
Ostatnie logowanie: 82 dn. 9 godz. 27 min. temu

Opis: Witam, z tej strony Olivia 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna, jednak fajnie by było zobaczyć zd (...)

Ania22Nick: Ania22 Wiek: 22

Miasto: Łódź Wojewodztwo: Lódzkie
Ostatnie logowanie: 87 dn. 19 godz. 21 min. temu

Opis: Hej, z tej strony Ania 22 lata. Chętnie poznam normalnego faceta bez kompleksów i nałogów. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i dobry charakter, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowany osoby zapraszam do ko (...)


Strona: 1 / 6Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do strony: [1]23456


własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa