Nick: agness Wiek: 33

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 120 dn. 16 godz. 51 min. temu

Opis: Witam chopców!!! Lubię nocne imprezy.Szukam nowych znajomości i ciekawych facetów.Bardzo kocham zwierzęta, nawet mam w domu dwa pieski. Jestem miła, przyjazną osobą a nie kiedy potrafię pokazać pazurki. Tańcze zawodowo co wpływa na moją smukłą sylwetkę.Mam nadzieję że ten opis jest ok i zaciekawi (...)

Nick: EvaEvochka Wiek: 25

Miasto: Miasteczko Slaskie Wojewodztwo: Śląskie
Ostatnie logowanie: 23 dn. 11 godz. 34 min. temu

Opis: Jestem młoda, romantyczna kobieta. Chcę, żeby wszyscy ludzie na ziemi byli szczęśliwi. Mam przyjemność komunikowania się z ciekawymi ludźmi. Bardzo podobają mi się żywe kwiaty. Nie lubię kłamstwa.

Nick: Lena555 Wiek: 35

Miasto: Warszawa Wojewodztwo: Mazowieckie
Ostatnie logowanie: 49 dn. 21 godz. 25 min. temu

Opis: Wrażliwa, delikatna, skromna. Mająca swoje zdanie i poglądy.Szanująca zdanie i wybory innych ludzi. Szczera i nieśmiała.Poznajcie i oceńcie:-) Szukam drugiej połówki do stworzenia stabilnej relacji partnerskiej. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania.Uwielbiam słuchać muzyki,długie spacer (...)

Nick: Daniela Wiek: 48

Miasto: torun Wojewodztwo: Kujawsko-Pomorskie
Ostatnie logowanie: 143 dn. 9 min. temu

Opis:

Nick: katie65 Wiek: 34

Miasto: florida Wojewodztwo: Dolnośląskie
Ostatnie logowanie: 115 dn. 15 godz. 18 min. temu

Opis: Nazywam się Katie Higgins. Ze Stanów Zjednoczonych jestem Niebieskimi Aniołami Wielka oficer pracujący w bazie US Navy Base w Syrii Szukam miłego, godnego zaufania i wspaniałego partnera Nazywam się Katie Higgins ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jestem Niebieskimi Aniołami Wielka oficer pracujący (...)


Strona: 1 / 2Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do strony: [1]2własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny | reklama internetowa